Jdi na obsah Jdi na menu
 


Boty

27. 10. 2008
Boty

Nastala zima a já si uvědomil, že nemám co na nohy. Né, že bych neměl nějaký ty křusky na nohy, ale již nějaký ten rok jsem si nekoupil pořádný botky. Dnes jsem vyrazil s přítelkyní na nákupy a obešli jsme všechny možný obuvnictví, ale bez úspěchu. Buď byli hnusný nebo byli až moc „vesnický“ a to sem fakt nemohl dopustit, abych v tom chodil měli lid.

Obrazek


 

Nakonec jsme tedy vyrazili do Martens shopu v Plzni. Měl jsem již dávno stanovený cíl, který se mi líbí, ale nevěděl sem zda do nich mám jít. Ale po tom celodenní brouzdání po krámech sem si řekl NE, jdu do Martensu a hotovo.


Obrazek


 

Taky, že se tak stalo. Chvíli sem, ještě prohlížel ale žádnej extra výběr. Hlavně ta moderna, to je fakt hrůůůza. Možná tak ženský by si ještě něco vybrali, ale pro chlapy to fakt ne. Tak sem zamířil do „oddělení“ klasiky a tak na mě „pokukovali“ moje vyhlídnuté 1460 hnědé barvy – surová kůže.

Obrazek


 

Že se je tedy ozkouším. Jedna noha, druhá noha a měl sem je na nohou. Tak sem se různě procházel a zvažoval všechny PRO a PROTI. Zatím vše směřovali k PRO. PROTI jen ta cena, necelý 3litry, ale zase to není tolik. Mám dát dvojku za nějaký shity Steely a ještě hnusný jako prdel? Který nosí každej pubertální harant. To fakt NE! To raději dám litr na víc a mám fakt značkový botky a aspoň trochu elegantního střihu.


Obrazek


 

Uvidíme jak se v nich bude chodit. Martensky sem měl již několikatery a vždy se mi osvědčili, ale nejenom mě. Taky proto jsem se přiklonil k této značce. Akorát mě nejvíc dorazilo, když sem je přinesl domů a detailně prozkoumal, že na podrážce není Made in Englad, to mě opravdu zamrzelo. Pod jazykem jsem ale objevil kde se vyrábí a to na Thailand. No snad je levná pracovní síly ušila dosti kvalitní. V dnešní době už všechnu výrobu stejně serou na Východ od nás.


Další foto:


Obrazek

Obrazek

Obrazek

ObrazekGHB 2008