Jdi na obsah Jdi na menu
 


Paráda!!! DROPKICK MURPHYS v Praze!!!

4. 6. 2008
Paráda!!! DROPKICK MURPHYS v Praze!!!

Je to tak a nadpis vůbec nelže!!! Legendární Bostonská kapela DROPKICK MURPHYS bude koncertovat letos v létě v Praze!!! A to 12. srpna 2008 v Pražském klubu Roxy.

K této informaci jsem přišel úplně náhodou. Nějak jsem se nudil u PC tak jsem projížděl různé záložky co mám v Mozille a na tohle jsem náhodou narazil. Ani jsem tomu nemohl věřit, že by to mohla být pravda. Ona to je pravda, Už jsem ani nedoufa, že by se takovýto "zázrak" mohl stát a Bostonský rebelové přiject do Čech.

Tak hned objednávám lístky a hurá 12. 8. 2008 směr Praha.

A vy kteří nevíte očem je řeč, tak koukněte ZDE. Fakt výborná kapela- rock - hc + dudy)! Všem vřele doporučuji.

Obrazek

Více o koncertu ZDE.

GHB2008

12.8.2008 – KLUB ROXY
www.roxy.cz
Dlouhá 33, Praha 1, 110 00

DROPKICK MURPHYS (usa)
www.dropkickmur­phys.com
www.myspace.com/drop­kickmurphys

Konečně se dočkáme. Po více jak deseti letech hraní, šesti albech a několika světových turné, zavítá punkrocková legenda z Bostonu, DROPKICK MURPHYS, i k nám. Pokud jde o kombinování rázného melodického punku a tradiční irské hudby, pak je tento sedmičlenný street-punkový gang naprostá špička ve svém oboru. DKM jsou natolik známí a oblíbení, že žádné velké představování není třeba. 12.srpna v pražském klubu Roxy představí své nedávno vydané album „The Meanest Of Times“, ale určitě se můžeme těšit i na songy z alb „Do Or Die“, „Blackout“ nebo „Sing Loud, Sing Proud“, na dnes již klasické hitovky jako Barrom Hero, Gauntlet, Boys on The Docks, Walk Away a hromadu dalších. Základním stavebním kamenem je punk, rock a hard core. To speciální kouzlo vytváří prvky irského folku hrané na tradiční hudební nástroje, jako harmonika, dudy, píšťala, benjo a další. Všechno dohromady pojí výbušná energie a idea vzájemné soudržnosti a loajality. Kapela je vyhlášená bombastickou pódiovou show. Každý živý koncert je strhující, alespoň tak to tvrdí každý, kdo měl možnost DKM vidět hrát v zahraničí. Nyní máme šance přesvědčit se osobně.

Předkapela bude brzy upřesněna, v jednaní jsou například američtí Unseen!

Start 19.00 / Finish 22.00

Předprodej / Presales:

460 Kč Emergency (Chvalova 8, Praha 3), Rocksters (Karlova 25, Praha 1), Maximum Underground (Jilská 22, Praha 1 & Josefská 8, Brno), Working Class Shop (Podolská 14, Praha 2)

490 Kč www.ticketstre­am.cz

550 Kč na místě / door price