Jdi na obsah Jdi na menu
 


Daniel Landa otevře brány pekla

18. 11. 2007
DANIEL LANDA OTEVŘE BRÁNY PEKLA

Obrazek


Na netu se objevila nová informace, týkající se nové reality show na portálu Stream.cz. Jedná se o novou realiry show, kterou má uvádět sám Daniel Landa (jeho prvotní pokus o moderování:)). Show je poprvé objeví 26.11. 2007 a bude vysílána na internetové TV Stream.cz.

Zde více informací (je to bulvár, takže kdyžtak dané info berte s rezervou):

Přesně tam, kde končí hranice lidských fyzických i psychických sil, začíná extrémní life show respektovaného hudebníka a sportovce Daniela Landy Peklo s Landou. Akční podívaná plná adrenalinu, jaká u nás nemá obdoby, startuje 26. 11. na internetové televizi Stream.cz.

Každé pondělí a čtvrtek budou mít ve 20 hodin na Stream.cz premiéru nové díly, a to až do 3. března, na kdy je naplánováno velké finále.

Hlavními hrdiny life show je pět mužů, kteří se z nejrůznějších důvodů ocitli na dně. Daniel Landa jim nabídl cestu, jak mohou osudově změnit své životy a chodit zase se vzpřímenou hlavou. Jde ovšem o cestu setsakramentsky trnitou. Pět gladiátorů se dostane do spousty extrémních situací, v nichž jim bude krajně nepříjemně.
V této show není prostor pro kompromisy. Kecy a prázdná gesta soutěžícím nepomohou. Bez opravdového odhodlání jít za svým cílem za cenu odříkání a dřiny nemohou zvítězit.

Peklo s Landou není reality show, která vytváří umělou „realitu“. Jde o pravý opak. Autentická, kolikrát drsná realita všedního života pěti dospělých mužů zásadně ovlivňuje podobu každého dílu. Kdo z nich vyhraje? A kdo uteče, tak jako už v životě tolikrát?
Sledujte Peklo s Landou na Stream.cz. Těšte se na life show, která vás zvedne ze židle.

www.super.cz

ghb2007